вітрогенератори та сонячні панелі

Федеральне агентство мережевої інфраструктури Німеччини почало консультації для визначення критеріїв, яким повинні відповідати навантаження, що перемикаються, щоб мати можливість скоротити зниження вироблення відновлюваної електроенергії.

"Ми хочемо забезпечити можливість використання відновлюваної електроенергії, яка б інакше не вироблялася через перевантаження мережі.

"Це положення спрямоване на скорочення обсягу відновлюваної електроенергії, яку доводиться скорочувати через навантаження мережі", - сказав Клаус Мюллер, президент Федерального мережевого агентства.

Федеральне мережеве агентство встановлює критерії, коли можна прийняти додаткове споживання електроенергії, для операторів мереж, щоб дозволити станціям, які працюють на відновлюваних джерелах енергії, продовжувати виробництво електроенергії, незважаючи на навантаження.

Юридично регульована концепція "Використання замість скорочення 2.0" має створити стимул для додаткового споживання електроенергії в так званих регіонах полегшення.

Згідно з концепцією вироблення електроенергії з відновлюваних джерел не скорочуватиметься, як це зараз відбувається через відсутність розширення мережі, а використовуватиметься, що при додатковому попиті на електроенергію вплине на перевантаження мережі.

Визначення Федерального агентства мережевої інфраструктури визначило критерії, що характеризують споживання як додаткове.

Крім загальних умов, визначено три критерії: заміна викопного теплопостачання електричним, використання підключених до мережі сховищ та нових електролізерів та великомасштабних теплових насосів.

В рамках останньої поправки до Закону про енергетичну промисловість (EnWG) було введено нове положення, покликане скоротити зниження потужності відновлюваних електростанцій через навантаження мережі.

Розділ 13k EnWG, який був запроваджений нещодавно, передбачає, що чотири оператори систем передачі розподіляють обсяги електроенергії серед відповідних абонентів за пільговою ціною.

Учасники отримують знижку на вартість електроенергії за свій внесок у полегшення перевантажень, яка не збільшує загальну вартість керування навантаженнями для користувачів мережі.