сонячні панелі, земна куля, виробництво

Компанія JinkoSolar оголосила про будівництво вертикально інтегрованого фотоелектричного заводу потужністю 56 ГВт у провінції Шаньсі, Китай, тоді як компанія Longi розпочала будівництво заводу з виробництва пластин потужністю 100 ГВт та 50 ГВт.

JinkoSolar оголосила про план вартістю 7,87 млрд. доларів США з будівництва фотоелектричного заводу потужністю 56 ГВт у провінції Шаньсі. Проект включатиме виробництво монокристалічних стрижнів, кремнієвих пластин, сонячних елементів та фотоелектричних модулів. Будівництво заводу планується провести у чотири етапи протягом двох років, перші два розпочнуться у 2024 році. JinkoSolar має намір досягти загальної виробничої потужності в 75 ГВт пластин, 75 ГВт елементів та 90 ГВт модулів до кінця 2023 року.

Longi Green Energy інвестує 45,2 мільярда доларів США у створення нової виробничої бази в провінції Шеньсі потужністю 100 ГВт кремнієвих пластин та 50 ГВт сонячних елементів, яка після завершення будівництва стане найбільшим у світі підприємством з виробництва фотоелектричних елементів.

Китайська асоціація промисловості кольорових металів (CNMIA) опублікувала останні дані про ціни на полікремній для сонячних батарей, середні ціни значно знизилися. Так середня ціна на полікремній N-типу склала CNY 80/кг, що на 22,52% нижче, ніж попереднього тижня, тоді як ціна на полікремній вищого ґатунку P-типу склала CNY 75/кг, що на 23,64 % нижче. Ціни на пластини також знизилися, при цьому ціни на пластини типу N впали на 15,21%, на пластини M10 – на 17,80%, а на пластини G12 – на 17,30% порівняно з попереднім тижнем.