Система зберігання енергії у майстерні підвалу будинку

Компанія LG розробила дві версії своєї нової системи зберігання енергії enblock E з корисною ємністю 12,4 кВт/год та 15,5 кВт/год. За словами компанії, ці дві моделі розміром 451 мм x 330 мм можна легко розмістити у невеликих приміщеннях.

Південнокорейська компанія LG представила нову систему зберігання житлових приміщень. Система enblock E доступна у двох моделях з корисною енергетичною потужністю 12,4 кВт/год та 15,5 кВт.

"Оскільки з кожного боку потрібно залишити лише кілька міліметрів, шафа для зберігання не має жодних обмежень при встановленні", - йдеться у заяві компанії. "Завдяки класу захисту IP55, enblock E можна без проблем встановлювати як у підвалі, так і в гаражі".

Система оснащена літієво-фосфатними акумуляторними елементами (LFP), виробленими дочірнім підрозділом LG Energy Solutions. Вона також сумісна із інверторами виробників Fronius, Kostal, GoodWe та SMA.

Найменша модель має корисну енергоємність 12,4 кВт-год та ємність акумулятора 56,6 А-год. Діапазон напруги становить від 180,0 до 262,8 В, а номінальна напруга - 231,8 В.

Максимальний струм заряду-розряду системи становить 36,5 А, а максимальна потужність заряду-розряду – 6,2 кВт. Коефіцієнт корисної дії акумуляторного блоку становить понад 95%.

Більша модель має корисну енергоємність 15,5 кВт-год і таку ж ємність батареї, як і менша. Діапазон напруги становить від 225,0 до 328,5 В, а номінальна напруга - 289,8 В.

Максимальний струм заряду-розряду системи становить 36,5 А, а максимальна потужність заряду-розряду – 7,7 кВт. Коефіцієнт корисної дії акумуляторного блоку – понад 96 %.

Розміри двох різних моделей становлять 451 мм x 330 мм, що дозволяє легко встановлювати їх у найдальших кутах, зазначає виробник.

"Власники фотоелектричних систем можуть інтегрувати enblock E на стороні постійного струму із новою сонячною системою або модернізувати існуючу сонячну систему на стороні змінного струму", - заявили в LG. "Якщо спочатку встановленої ємності не вистачає, enblock E дозволяє встановити додатковий модуль зберігання протягом двох років після введення моделі в експлуатацію".